Vize KrmivaNej

Pes není jenom zvíře, pes je dar! 


Denny
Denny
Denny
Denny

Ahoj, jmenuji se Radek a společně se svou manželkou Alenkou Vám chceme pomoci , nebo alespoň poradit se vším, co se týká krmiv pro Vaše čtyřnohé miláčky a mnoho dalšího. Tento blog píšeme s láskou k pejskům a myslíme si, že Vám máme co nabídnout:-). Několik let jsme vlastnili e-shop s krmivy včetně dvou kamenných obchodů a postupem času sbírali zkušenosti a práce se stala naším koníčkem. Sami jsme už vychovali spoustu krásných pejsků, ať už to byl kokršpaněl Roneček, nebo němečtí ovčáci Aránek se Sidečkem, či náš prcek Filípek Yorkšírský teriér, ke kterému přibyl Bernský salašnický pes Denny, který je na fotkách vlevo :-) a Tibetská doga Aslan. Pejsků jsme měli samozřejmě více, ale to by bylo na dlouho :-).

Postupem času zde budeme přidávat různé články o psech, granulích pro psy, jiných krmivech, jejich složení, hodnocení...... Budeme rádi, když nám napíšete své vlastní zkušenosti. Rádi se podělíme o Vaše názory, příspěvky a komentáře.

 

Čím krmíte své domácí mazlíčky?  Nejčastěji se setkáme s granulemi, konzervami, barf stravou, vitamíny či dalšími pamlsky.

Nezapomínejte na to, že každý pes potřebuje kvalitní, zdravou a vyváženou stravu. Jen tak bude váš zvířecí mazlíček ve výborné fyzické i psychické kondici. Přispějte k větší kvalitě i delší délce života Vašeho zvířátka. Kvalitní krmivo je velmi důležité a díky rozmanitosti značek máte z čeho vybírat. Nekrmte své domácí zvířátka lidskými zbytky, nechcete-li mu způsobit rozmanité zdravotní komplikace a předčasné úmrtí.

Rozhodli jste se, že budete krmit svého psa kompletním suchým krmivem, ale nevíte, jak se v široké nabídce orientovat? Přinášíme vám pár tipů, které vám s výběrem pomohou...                                                                                                                                                                              Nekvalitní granule jsou podezírány z negativního vlivu na zdraví zvířat (alergie, onemocnění zažívacího traktu a slinivky, záněty uší, onemocnění kloubů aj.), takže se vyplatí pořádně si promyslet, co budete svému čtyřnohému kamarádovi předkládat každý den v misce.