Y

Granule Yoggies

České granule lisované za studena. Základem jsou receptury z vyváženého B.A.R.Fu s 87 % masa a 13 % ovoce, zeleniny a surovin k podpoře, trávení, kloubů a zdraví. Proto, aby se toto krmivo blížilo co nejvíce potravě z přírody, vyrábíme vše bez chemie, z vysoce kvalitních mas a s probiotiky k posílení imunity. Přírodní produkt bez chemie, obilí, sóji, balený v EKO papírových pytlích. 

Co znamená, že granule Yoggies obsahují až 87% syrového masa

Na recepturách i kvalitě finálního výrobku se podílelo mnoho veterinářů, profesorů z několika univerzit, odborníků na výrobu i "krmivářů". Každé receptuře byl vždy předlohou vyvážený B.A.R.F. pro psy. Naším úkolem bylo tento B.A.R.F. dokonale vysušit, aby se výsledný produkt (granule lisované za studena) podobal co nejvíce potravě psa z přírody.

Společně jsme vymysleli takové postupy výroby, kdy se z misky vyváženého B.A.R.F.u a tedy i těch nejkvalitnějších surovin (maso, ovoce, zelenina, bylinky...) odstraní při několikastupňovém sušení pouze voda a přirozené výživové hodnoty syrových surovin zůstávají zachovány (přirozeně maso obsahuje více vody, než ovoce a to více než bylinky apod...).

Proto granule pro psy Yoggies obsahují takové výživové hodnoty, jako by jste v misce masa měli 87% syrového masa před pomalým sušením (příklad pro granule kuřecí s hovězím masem). Možná to je důvod, proč začali naši zákazníci nazývat granule Yoggies "SUŠENÝ B.A.R.F."

Kvalita finálního produktu, granulí lisovaných za studena, byla pro nás tak důležitá, že jsme pro tak náročné receptury sestavené výhradně z nejkvalitnějších surovin z celé Evropy našli výrobce až v Německu. Zde se na nejmodernější technologii za našeho dozoru (majitel firmy Yoggies pravidelně kontroluje výrobu a osobně dováží do výroby některé tajné ingredience) vyrábí to nejkvalitnější krmivo bez chemie pro vaše psy.


Granule Yarrah Bio

Naše krmiva jsou čistá, čerstvá a zdravá. Jsou nejlepší, která můžete dopřát svým čtyřnohým kamarádům a jsou vyráběna výhradně ze surovin v bio kvalitě. 

Receptury Yarrah BIO jsou vyvážené, obsahují všechny potřebné vitamíny, minerály, bílkoviny a aminokyseliny, které váš pes nebo kočka potřebuje a o ve správném poměru. Žádná z rostlinných či živočišných složek krmiva Yarrah BIO není vystavena herbicidům a pesticidům, které jsou při pěstování nebo chovu zakázány. Biozemědělství znamená, že drůbež, skot a ryby jsou krmeny biokrmivem, které není geneticky modifikované (GMO).

Yarrah BIO nepřidává žádná chemická barviva, aromatické látky nebo látky určené k aromatizaci a konzervaci. Suchá krmiva Yarrah BIO jsou konzervována přírodním vitamínem E a výtažky rozmarýnu, konzervy a vaničky jsou sterilizovány při přesné teplotě. Tyto postupy zajistí, že cenné vitamíny a minerály nejsou během výroby znehodnoceny.

Holistický program Natural Biotics® Přírodní holistický program Yarrah BIO Natural Biotics® spočívá v přidání několik přírodních látek, které mohou mít pozitivní účinek na zdraví vašeho psa nebo kočky. Přestože zdravotní přínosy těchto přírodních látek nebyly lékařsky prokázány, protože Yarrah BIO netestuje na laboratorních zvířatech, panuje všeobecná shoda, že tyto látky mají pozitivní účinky.