W

Granule Wuff

Prémiové holandské granule šetrné k vaší peněžence.

Farmáři z Nizozemí pro nás s láskou chovají kuřata, kachny a krůty a s péčí pěstují zeleninu. Jsme důkazem, že když vsadíte na přírodu, vždy vyhrajete. V každém pytli Wuff! na vašeho chlupáče čeká maso rovnou z farmy, zelenina vypěstovaná pod holandským sluncem, kus našeho srdce a vždy ještě něco navíc.

Šest báječných receptur, které mají svou osobnost stejně jako váš pes:

Pro psí seniory máme granule, díky kterým bude mít jejich stáří pořádný koule

Pro aktivní psí borce vyrábíme krmivo nadupané bílkovinami

Jehněčí jako od babičky servírujeme psím dospělákům

Kuřecí s rýží je jako dělané pro psy s osobností

Granule Sensitive se budou s péčí starat o žaludek vašeho citlivého psa

Granule Puppy si zaslouží psí mimina, která pro nás hodně znamenají


Granule Wolf of Wilderness

Wolf of Wilderness jsou prémiové granule pro psy, absolutně bez obilovin a lepku. Protože pes pochází původem z vlka a je masožravec a všežravec, bylo při vývoji krmiva Wolf of Wilderness cílem řídit se divokým instinktem vlků. Proto byly v receptuře granulí Wolf of Wilderness pro psy použity pouze původní složky vlčí stravy tak, jak se nachází ve volné přírodě. Jako jediný zdroj bílkovin obsahuje krmivo Wolf of Wilderness vysoký obsah čerstvého masa. Pro lepší chuť se do krmiva přidávají lesní plody, kořínky a divoké byliny. 


Granule Granule Willowy Gold

Španělské superprémiové granule .


Granule Wellness Core

Receptura produktů Wellnes CORE je vyvíjena s ohledem na nutriční filozofii koček a psů, kteří na základě genetických predispozic nejvíce prosperují z potravy složené převážně z masa. Výrobky obsahují vysoce kvalitní živočišné bílkoviny, jako je čerstvé krůtí maso, kuře nebo losos, zeleninu jako přírodní zdroj vitamínů, minerálů a esenciálních živin a v neposlední řadě také přírodní antioxidanty získané z borůvek a brusinek. Jsou bez obilovin, umělých přísad či látek. 


Granule Wolf's Mountain

Krmivo je vyrobené v České republice. Wolf´s Mountain je suché krmivo pro psy nadprůměrné kvality s průměrným obsahem masa. 


Granule a konzervy WOW!