V

Granule VetExpert

Výrobce speciálních dietních krmiv vysoké kvality a výborné chutnosti pro Vaše miláčky, kteří jsou odkázaní na dietní krmivo. 


Granule Vet Life

Nabízíme Vám granule značky Vet Life, které vyrábí na jihu Itálie společnost Farmina Pet Foods. Společnost založil roku 1956 veterinář Dr. Francesco Russo, kterou v roce 1999 převzal jeho syn Dr. Angelo Russo a pokračoval ve vizi svého otce, výrobě špičkových granulí pro psy a kočky za použití kvalitních a čerstvých surovin.

Maso pro výrobu granulí Vet Life se poráží těsně před zpracováním a nepoužívá se žádných antibiotik, hormonů a konzervačních látek. Vše je zaručeně zdravé a čerstvé.

Veterinární diety Vet Life (klinické diety) jsou krmiva, která se používají současně s léky k léčbě akutních onemocnění (např. akutní průjem u psa a kočky) a nezastupitelnou roli hrají při dlouhodobé terapii chronických onemocnění, buď samostatně (např. obezita, chronické průjmy) nebo s pravidelně podávanými léky (např. cukrovka, onemocnění srdce, ledvin). U zdravých zvířat se používají některé diety Vet Life v preventivních programech, jako je např. prevence tvorby zubního kamene, kožní problémy nebo obezita.

Klinické veterinární diety Vet Life se podávají na doporučení veterinárního lékaře!


Granule Versele Laga Opti Life

Výrobcem krmiv řady OPTI LIFE je belgická firma Versele-Laga, která se zaměřuje pouze na výrobu krmiv pro zvířata. Všechny receptury obsahují vysoké procento masa, podle konkrétní receptury je to 65% - 85%. Základem je kuřecí maso nebo jehněčí maso a nebo maso z lososa v potravinářské kvalitě. Výrobce krmiva, v souladu s nejnovějšími poznatky, výrazně změnil receptury pro psy Nenajdete v nich žádnou kukuřici a pšenici. Jedinou obilovinou je bezlepkováže. . Absolutní novinkou je přidávání nové složky, tzv. Krilu, do krmiv určeným štěňatům.


Granule Visán

Visán společnost, jejíž domovinou je Španělsko, byla založena roku 1928. Tato společnost roku 2011 spustila nový výrobní závod, který svou technologií patří k nejmodernějším v Evropě. Tento závod využívá jedinečné způsoby výroby krmiv pro psy a kočky. Hlavním prvkem výroby je výborný extrudér Wenger. Kvalitní extruze má obrovský vliv na stravitelnost finálního výrobku.