S

Granule Shurgain

KANADSKÁ GRANULOVANÁ KRMIVA PRO PSY

- Prvotřídní čerstvé suroviny potravinářské kvality
- Vysoká stravitelnost a energetická využitelnost 88-90%
- Minimální riziko alergických reakcí
- Bez umělých barviv a konzervantů
- Přírodní konzervace vitaminem E
- Mnohaletá tradice na evropských trzích 


Granule Simpsons

Granule pro psy Simpsons Premium jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních surovin a jsou hypoalergenní. Krmivo Simpsons Premium neobsahuje pšeničný lepek, mlékárenské ani sojové produkty. Řady Simpsons Premium Sensitive a Simpsons Premium 80/20 neobsahují žádné obiloviny a jsou tak ideální pro citlivé psy. Granule Simpsons byly vyrobeny v Anglii. 


Granule Sportmix

Krmiva jsou vyráběna v USA firmou Midwestern Pet Food, z originálních surovin. Krmiva SPORTMIX® Premium jsou oblíbená pro skvělou chuť, optimální stravitelnost a 100% kompletní a vyváženou výživu. Speciální poměr tuků, vitaminů a minerálů zajišťuje nezbytné vyživovací nároky k dosažení silných svalů, kostí, zdravé a zářivé srsti. Hlavním zdrojem živočišné bílkoviny je kuřecí maso, respektive jehněčí maso. Prémiová řada těchto krmiv je nyní rozšířena o supeprémiovou řadu" Wholesomes" -" zdravý Sportmix", která je vyráběna bez použití kukuřice, pšenice, sojových bobů a vedlejších produktů. Zdrojem živočišné bílkoviny této řady je jehněčí maso.


Granule Specific

NOVÁ GENERACE diet a krmiv SPECIFIC™

Společnost Dechra Veterinary Products - výrobce veterinárních diet a krmiv SPECIFIC® - uvádí na trh novou generaci řady SPECIFIC®.
Vzhledem k tomu, že výživa hraje ve zdraví zvířat velmi důležitou roli, je potřeba reagovat na nové poznatky vědy a výzkumu. Zahrnutí těchto moderních trendů do receptur jak krmiv, tak veterinárních diet je nezbytné pro udržení nejvyšší kvality, kterou SPECIFIC® nabízí a chce nabízet i nadále.


Granule StarVita

Holistické SUPERPRÉMIOVÉ krmivo STARVITA je svým složením opravdovou špičkou! Je BEZLEPKOVÁ, neobsahuje žádné obiloviny, kukuřici nebo sóju. Najdete v ní jen maso, bylinky, ovoce a další zdraví prospěšné suroviny v té nejvyšší kvalitě. STARVITA je navržena tak, aby splňovala nutriční požadavky psů a koček, maximálně šetřila jejich organismus a přispívala k udržení skvělé kondice. Nezatěžuje organismus zvířete a je vhodná pro psy a kočky všech věkových kategorií a specifických životních fází. Je ideální i pro ty, kteří trpí potravinovou alergií na lepek nebo mají citlivé zažívání.