P

Granule Platinum

Jsme výrobci krmiva, které se vyrábí ze 70 % čerstvého masa. Zpracováváme například čerstvé kuřecí, jehněčí, kančí, králičí maso nebo čerstvé maso z ryb (tuňák, losos, sardinky). K masu jsou přidávány další lehce stravitelné složky jako brambory nebo rýže a nebo kukuřice. Dále za studena lisované oleje, bylinky, minerály a vitamíny. V superpremiovém krmivu PLATINUM jsou tyto ingredience zpracovány bez přidané vody - pouze v jejich vlastní šťávě. Proto jsou zachovány maximální nutriční hodnoty všech ingrediencí do krmiva vložených.

Platinum je revoluční krmivo - nikdo jiný tak, jako Platinum krmivo nevyrábí. Postup je drahý a náročný ve všech směrech - kvůli jedinému cíli, aby byl produkt nikoliv jen kvalitní, ale bezkonkurenčně nejlepší. Platinum se nevejde do žádných tabulek pro extrudovaná krmiva. Ve výrobním procesu nepoužíváme vodu! Tak jak to dělají všichni výrobci extrudovaných krmiv.

S PLATINEM TEDY NEKUPUJETE ŽÁDNOU VODU, ALE MASO. STEJNĚ ŠŤAVNATÉ JAKO MÁTE SAMI NA TALÍŘI.

Kontrola kvality - Výběr ingrediencí - Minimálně 1,27 kg čerstvého masa na 1 kg krmiva = To je důvod, proč Platinum získalo certirifikát TÜV Rheinland. Podívejte se, co dnes svému mazlíčkovi dáváte.

GARANTUJEME UVÁDĚNÉ MNOŽSTVÍ A ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST ZPRACOVANÉHO ČERSTVÉHO MASA.

Krmivo PLATINUM obsahuje pouze kvalitní suroviny určené pro lidskou spotřebu. Certifikát kvality TÜV Rheinland potvrzuje vysoký obsah čerstvého masa i jeho kvalitu, která je v našich produktech všudypřítomná.

Absolutní senzace!!! Platinum Natural je jako jediné granulované psí krmivo přijímáno opravdovými vlky. Čerstvé maso je základem všech receptur PLATINUM NATURAL, proto je často alternativou pro BARF. PLATINUM znamená jiný přístup. Revoluční způsob úpravy nám umožnil zachování živin z čerstvých surovin.


Granule Primordial

Primordial je jednou ze značek, které spadají pod italského výrobce přírodních krmiv Mister Pet. Tato firma sídlí na kopcích v okolí Parmy, v oblasti známé jako italské Údolí jídla, kde je kultura gastronomie hluboce zakořeněna v rituálech lidské zkušenosti a přírody. Všechno v Údolí jídla se točí okolo dobrého stravování a produktů nejvyšší kvality, které jsou známé a ceněné po celém světě. Tady vzniká krmivo z těch nejvybranějších ingrediencí selektovaných a sledovaných během celého výrobního cyklu. Je tvořeno zkušenostmi lidí oddaných kvalitě bez kompromisů. Mister Pet, to jsou přírodní produkty s masem vařeným jedině v páře, obohaceným léčivými bylinkami, ovocem a zeleninou pro ideální přísun vitaminů vyžadovaných přirozeností vašeho psa nebo kočky.

Výroba opravdového, vyváženého psího krmiva, které zdravým a chutným způsobem přispěje k dlouhému životu našich zvířecích přátel: to je poslání Mister Pet, rodinné firmy, která si znalosti o výživě zvířat předává z generace na generaci. Láska a vášeň k jejich práci, ale hlavně ke zvířatům, vede Mister Pet k tomu, že používá pouze pečlivě vybrané a převážně čerstvé ingredience: maso, ryby, ovoce, zeleninu a byliny, které jsou sledovány a kontrolovány v každé fázi zpracování. 


Granule Profine

krmivo Profine je víc než fajn. Vašemu pejskovi po nich bude do skoku - oběd ho nebude tížit v břiše a zbaštěné živiny, vitamíny a probiotika ho povzbudí k aktivitě. Hledáte-li obzvlášť lehce stravitelné krmivo, vyzkoušejte Profine Dog Light Lamb & Potatoes. Pro pejsky, co potřebují energetický nabuzovák, je tu krmivo Profine Dog Energy Chicken & Potatoes. Vedle energie dodají také organický zinek a biotin pro lesklou srst a podpoří imunitu. Profine Dog Puppy Lamb kupujte štěňatům s citlivým zažíváním. Podpoří zdravý růst mladého pejska a vývoj jeho svalů a nervové soustavy. Některé krmivo jsou také hypoalergenní, nahlédněte do popisků produktů. Můžete vybírat z příchutí kuře/losos/krůta/jehněčí a k tomu vždy brambory.


Granule Purina Pro Plan

Sortiment krmiv PURINA® PRO PLAN® byl vytvořen na základě vědeckých poznatků a důvěřují mu profesionálové v oblasti veterinární péče. Zahrnuje krmiva, které uspokojí specifické nutriční nároky téměř každého psa a kočky. 

Sortiment dietních krmiv PURINA® PRO PLAN® je založen na několika desetiletích průkopnického vědeckého výzkumu - a také na nadšení, s nímž se zavazujeme měnit k lepšímu životy domácích mazlíčků i jejich majitelů.

Naším posláním je připravovat krmiva, díky nimž budou psi a kočky všech věkových kategorií zdraví a spokojení. 


Granule Pro Pac

PROPAC Ultimates je nový přístup k superprémiové výživě. Vyrobeno v USA. Pouze nejkvalitnější suroviny použité pro výrobu zajišťují nepřekonatelnou výživnost a chutnost. PRO PAC ® Ultimates je k dispozici v šesti běžných recepturách s hnědou rýží a ve třech recepturách s brambory bez obilovin. Všechny receptury jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin bez použití kukuřice, pšenice, sóji, umělých barviv, umělých příchutí, konzervantů a vedlejších živočišných produktů. Receptury jsou doplněny o vitamíny a živiny z ovoce a zeleniny, jako je hrášek, jablka, borůvky, mrkev, špenát a brusinky. Přírodní vláknina z ovoce a zeleniny také pomáhá celkovému trávení. Krmení PRO PAC ® Ultimates zajistí pro Vašeho psa 100% kompletní a vyváženou stravu. Použití kvalitních ingrediencí v kombinaci se správnou rovnováhou aminokyselin, tuků, sacharidů, vitamínů a minerálních látek, podporuje silné kosti a svalovou hmotu, zdravou kůži a srst. Receptura splňuje všechny výživové hodnoty stanovené americkou asociací AAFCO pro psy ve všech fázích jejich života. 


Granule Puffins

Puffins jsou připraveny z pestré škály čerstvých přírodních surovin. Každá ingredience je individuálně zpracována, což zaručuje zachování živin, přirozených chutí a vůní. Výsledkem tohoto postupu jsou Puffíny, moderní, vysoce hodnotné krmivo pro psy. Při klasické výrobě granulí jsou jednotlivé suroviny neprůhledně smíchány a zapracovány do jednolité hmoty a podoby více či méně koncentrovaných sucharů. Přitom je zřejmé, že různé přírodní suroviny vyžadují různý postup, průběh i čas opracování. Odlišně připravujeme maso, jinak cereálie, jinak zase zeleninu, úplně odlišně např. byliny. 

 • Cereální část je vyrobena důsledně ze surovin v biokvalitě od místních pěstitelů doplněná o kvalitní hnědou rýži. Zpracována je klasickým postupem extruzí, jejímž výsledkem je křupavá, křehká a voňavá struktura.
 • Náplň je připravována odděleně. Jemným povařením vybraného masa s ingrediencemi je dosaženo vysoké nutriční úrovně, chutě a vůně.
 • Zvlášť šetrným způsobem jsou opracovány nejcitlivější komponenty jako zelenina, ovoce a byliny. Tyto ingredience jsou pak postupně vmíchány do připravené hotové náplně.
 • Nejvzácnější byliny, koření a extrakty jsou pak aplikovány na povrch hotových Puffín.

Kromě zachování nutriční hodnoty je výsledkem rozmanitá a pestrá strava, což má velký význam z hlediska chutnosti a v konečném důsledku i stravitelnosti.


Granule Petkult

Petkult, super prémiové hypoalergenní přírodní krmivo. Vyrobeno v Belgii!
Psi jakožto masožravci si zajišťují své nutriční potřeby převážně z masa. Inovativní receptura vychází z 60 % dehydratovaného jehněčího a krůtího masa, doplněné o arktické korýše, krůtí tuk a výtečnou hnědou rýži bohatou na vlákninu, bez lepku s vysokou energetickou hodnotou.
Petkult obsahuje tyto inovativní ingredience:

 • Korýše z Arktidy = zdroj jemných proteinů, tuků + Omega 3 mastné kyseliny
 • Mouku z rohovníku obecného (Svatojánský chléb)= přírodní bioregulátor zažívání, hypoalergenní, bezlepková mouka
 • Synox 3D= přirozený mix přírodních antioxidantů (kurkuma, hřebíček, rozmarýn)

Granule Polaris

Holistické krmivo pro psy vyrobené v České Republice. Obsahuje všechny pro psy důležité živiny v podobě zdravých a chutných surovin, všech důležitých vitamínů, minerálů a superpotravin. Pro Vašeho psa představuje výživově bohatou přirozenou stravu, která prospívá jeho zdraví. Podporuje silný imunitní systém, zdravé zažívání, zdravé srdce, klouby, kůže a srst. Bez obilovin, umělých konzervantů, aromat a kuřecího masa. 


Granule Proformance

Maso používané při výrobě granulí PROFormance je certifikováno podle standardů Evropské unie a je vyráběno v zařízeních, které podléhají pravidelné inspekci American Institute of Baking. Receptury Proformance jsou certifikovány organizací AAFCO.

Tajemství vítečné chuti granulí Proformace je učití kvalitních vstupních surovin, které jsou v potravinářské kvalitě. Jehněčí maso pochází z Nového Zélandu, opět je certifikované pro EU.

Kvalitní maso musí být doplněno kvalitní přílohou. V krmivu Proformance je hnědá neloupaná rýže, která je dobrý zdrojem sacharidů a minimalizuje rizika alergií. Dalšími ingrediencemi jsou lněné semínko, Yucca Schidigera, cukrovarské řízky, sušená vejce, aj.


Granule Perfect Fit

Perfect Fit krmivo pro psy bylo vyvinuto pro psy každé velikosti a každého věku. Obsahuje vyvážený nutriční profil, díky němuž je organismus psa zásoben veškerými důležitými látkami, vitamíny a stopovými prvky.
Díky formuli Total 5 posiluje krmivo obranyschopnost organismu, příznivě působí na zdraví zubů, pokožky a kůže, přispívá k vyváženému trávení a podporuje celkovou vitalitu psa. 


Granule Profidog

Granule pro psy Profidog

Pořádná porce masa a čerstvé kuřecí pro co nejlepší chuť. Recepturu na granule pro psy Profidog jsme upravovali dlouho a mnohokrát. Abychom zachovali čerstvost a vůni, balíme krmivo do 3kg pytlů, které váš hafan zkonzumuje rychle. Pod značkou Profidog najdete granule rozdělené podle věku, velikosti, ale i specifických požadavků, jako je citlivé zažívání nebo nadváha. Zvolit můžete buď menší balení na zkoušku, nebo až 480 kg granulí za výhodnou cenu.


Granule Purizon

Krmivo pro psy a kočky značky Purizon je založeno na přírodních potřebách Vašich domácích mazlíčků. 70% vybraných živočišných složek zajišťuje vysoký obsah bílkovin. V krmivu Purizon nejsou z důvodu špatné stravitelnosti použité obiloviny ani rýže. Namísto nich obsahují granule 30% kvalitního ovoce, zeleniny a bylinek, které podporují zdraví a vitalitu Vašeho domácího mazlíčka. 


Granule Pet Royal

Pet Royal se specializuje na výrobu suchých krmiv pro psy i kočky. Krmiva Pet Royal jsou vhodná pro psy a kočky všech ras. 


Granule PetCurean

 • Výhody krmiva: speciální receptury pro odlišné potřeby každého psa, nejkvalitnější ingredience od vlastních dodavatelů, které musejí splnit ty nejpřísnější zdravotní a jakostní kritéria, žádné vedlejší produkty, růstové hormony nebo umělé konzervanty. Krmiva jsou vyráběna po delší dobu při nižších teplotách, aby zůstaly zachovány co nejvyšší výživové hodnoty všech ingrediencí. Vlastní tým specialistů, který sestavuje složení ingrediencí granulí. Krmiva Petcurean se každoročně umisťují na seznamu Top Dry Foods, řada GO! se umisťuje na samém vrcholu nezávislého srovnavače kvality použitých surovin v krmivech Dog Food Analysis.

Petcurean produkuje dvě řady: NOW FRESH a GO!


Granule Perro

SUPERPRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PSY A KOČKY PERRO

PERRO GmbH se již od roku 1995 v rakouském Salzburgu věnuje výrobě nekomerčních krmiv pro psy a kočky v superprémiové kvalitě. PERRO nabízí krmiva ale i v 100% BIO kvalitě, vegetariánské krmivo a má i svou vlastní exkluzivní značku pro spolupráci s veterináři PERROVET.

PERRO nenechává své produkty - jak je v průmyslu obvyklé - vyrábět v zemích s levnou pracovní silou. Všechny produkty PERRO z oblasti postrojů, obojků a vodítek jsou sestaveny a ušity v Salzburgu. Důležitým a spolehlivým partnerem je pro PERRO zařízení "Pro Mente Salzburg". Zařízení, které si klade za cíl začleňovat lidi s psychickým nebo sociálním znevýhodněním do pracovního světa. Spoluprací s "Pro Mente Salzburg" se PERRO snaží dát těmto lidem novou perspektivu a budoucnost. 

Suroviny pro výrobu krmiva PERRO nejsou transportovány přes půlku světa. Všechny části ingrediencí pro výrobu superprémiového krmiva jsou získávány výhradně z regionálního prostředí (regionální provozovny a porážky). PERRO garantuje krátké doby transportu a vysokou kvalitu. PERRO svým zákazníkům nabízí superprémiovou kvalitu produktů za férové ceny. 

PERRO svým zákazníkům garantuje:

 • Původ surovin v potravinové kvalitě!

 • Produkty PERRO neobsahují žádná barviva a konzervační látky!

 • Produkty PERRO neobsahují žádná ochucovadla, aromata nebo pachové látky!

 • Produkty PERRO neobsahují žádné chemické látky jako BHT, BHA, Ethoxiquin nebo sóju!

 • Produkty PERRO neobsahují žádnou kostní moučku nebo umělé antioxidanty!

 • Krmivo PERRO není jak v průběhu vývoje, tak v průběhu výroby testováno na laboratorních zvířatech!

 


Granule Prospera Plus

Superprémiové krmivo PROSPERA PLUS pro Vaše mazlíčky

Kvalitní výživa navržená s ohledem na unikátní výživové potřeby našich mazlíčků dle věku, velikosti a aktuální kondice.

 • Prospívá zdraví a kondici
 • Doplňuje živiny a energii potřebné pro každodenní pohyb
 • Poskytuje vitamíny, minerály a stopové prvky nezbytné pro správné fungování klíčových funkcí organismu
 • Obohacena o funkční přísady pro zlepšení aktuální kondice a předcházení nejčastějším zdravotním potížím

Z čeho se krmivo PROSPERA PLUS skládá?

 • Minimálně 40 % kuřecích nebo jehněčích proteinů a tuků pro výživu svalů a doplnění energie
 • Rýže, řepná vláknina a kukuřice jako zdroje sacharidů pro celodenní výkon
 • Rybí a lněný olej pro doplnění obsahu omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin pro zdravou, hustou a lesklou srst
 • Vitamíny, minerály, stopové prvky a přírodní antioxidanty
 • Bylinné a ovocné extrakty jako přirozené biologické zdroje látek pro podporu zdraví a imunity

Granule Prins

Granule Prins jsou vyrobeny v Holandsku, v rodinné firmě Prins, založené panem Verkade v roce 1963. Suroviny jsou dodávány pouze z místních zdrojů, dlouholetými dodavateli, což zajišťuje stabilní vysokou kvalitu krmiva. Firma se specializuje na lisovaná krmiva, její produkt Prins ProCare Super Active, získal v roce 2016 ocenění spotřebitelů Produkt Roku.