O

Granule Optimanova

Naše společnost Visán vyrábí krmivo pro domácí zvířata už po několik desetiletí. V roce 2011 jsme otevřeli výrobní závod vybavený nejvyspělejší evropskou technologií a s nejpokročilejším vývojem v oblasti výroby krmiv pro domácí zvířata. 

Všichni naši dodavatelé jsou certifikováni a spolupracují s námi již několik desítek let. Používáme kvalitní a přírodní suroviny od místních dodavatelů. Čerstvé ryby pochází z Atlantického oceánu a Kantaberského moře.

Čerstvé maso pochází z farem vybraných z těch nejlepších ve Španělsku.

Veškeré čerstvé ryby a maso, které používá naše společnost, pochází od firem dodávajících potraviny pro lidskou spotřebu.

Není možné vyrobit super prémiové krmivo bez pořádné kuchyně. Máme unikátní systém vstřikování čerstvého masa (ne zmrazeného) přímo v rámci výrobního procesu.

Granule sušíme při nízké teplotě prostřednictvím exkluzivního systému, čímž zabraňujeme denaturaci mnoha živin citlivých na vysoké teploty.

Vyrábíme naše vlastní přírodní ochucovadla, která produktu dodávají jedinečnou, zcela nezaměnitelnou a přírodní chuť.


Granule Orijen

FIRMA CHAMPION PETFOODS JE KANADSKÝ OCEŇOVANÝ VÝROBCE KRMIV PROSLULÝ SVOU POVĚSTÍ DŮVĚRYHODNOSTI PO VÍCE JAK ČTVRT STOLETÍ.

NAŠE POSLÁNÍ JE JASNÉ A SILNÉ: VYRÁBÍME BIOLOGICKY VHODNÉ KRMIVO PRO ČTYŘNOHÉ MAZLÍČKY Z ČERSTVÝCH MÍSTNÍCH SUROVIN.

Naše filosofie BIOLOGICKY VHODNÉHO oceňovaného krmiva představuje zcela novou třídu krmiv pro psy a kočky podle jejich přirozené adaptace na příjem potravy, která je bohatá na obsah čerstvého masa a proteinů.

Naše suroviny jsou také rozdílné. Zaměřujeme se na místní suroviny, které jsou vhodné pro lidskou spotřebu a jsou dodávány do našich kuchyní ČERSTVÉ KAŽDÝ DEN, tudíž jsou plné chuti a zdraví prospěšných látek a kompletně vyživují Vašeho psa a kočku.

Vyrobeno z nejčerstvějších kanadských surovin v našich oceňovaných kuchyních, zde v Albertě, v Kanadě. Krmivo ORIJEN zaručuje, že udrží Vašeho psa i kočku šťastné, zdravé a silné.

ORIJEN CELÁ KOŘIST JE EVOLUCÍ NAŠICH BIOLOGICKY VHODNÝCH KRMIV , SESTAVENÝCH Z BOHATĚ VÝŽIVNÝCH MAS , ORGÁNŮ A CHRUPAVEK V POMĚRU , KTERÝ DOVEDL ORIJEN JEŠTĚ BLÍŽE K VÝŽIVĚ, KTEROU ZAMÝŠLELA MATKA PŘÍRODA

ŠETRNĚ MRAZEM SUŠENÉ PRO UCHOVÁNÍ PŘÍRODNÍ CHUTI NAŠICH ČERSTVÝCH MÍSTNÍCH SUROVIN. ORIJEN NOVÉ MRAZEM SUŠENÉ KRMIVO NABÍZÍ VŠECHNY VÝHODY SYROVÉ STRAVY , TAK JAK BY JE VAŠEMU PSOVI NABÍZELA SAMA MATKA PŘÍRODA.Granule Olivers

Špičkové granule pro psy od dánského výrobce Oliver's Petfood. Datum založení sahá do roku 1998. Už od počátku byl kladen maximální důraz na kvalitu a tak vznikla holistická receptura ze špičkových surovin, schválených pro lidskou spotřebu.

Granule obsahují čerstvé a mražené maso z Dánska, Norska a Islandu, kuřecí maso a maso z lososa z Dánska a Norska a jehněčí moučky z Nového Zélandu.

  • Granule Oliver's nejsou testovány na zvířatech!

Řady krmiv Oliver's jsou přizpůsobeny pro všechna plemena.

"Krmiva Oliver's jsou první volbou náročných majitelů psů, ale také chovatelů, dánské policie a mnoha kynologických klubů a sdružení."


Granule Ontario

ONTARIO je vysoce kvalitní prémiové krmivo vyrobené podle originální kanadské receptury. Nutriční hodnoty krmiva a vyvážený obsah živin jsou navrženy tak, aby nezatěžovaly organismus psů a pokryly jeho nutriční potřeby.
Ontario obsahuje komponenty jako je lososový olej pro lesklou srst, kombinaci minerálních látek pro zdravé klouby, stopové prvky, vitamíny a aminokyseliny pro celkové zdraví a imunitu organismu. 

Kvalitní superprémiová krmiva ONTARIO obsahují až 60 % masa a zeleniny, a zaručují vysokou stravitelnost a využitelnost. Nízký obsah obilovin snižuje pravděpodobnost alergií. Krmiva obsahují funkční suroviny (lososový olej, rajčata, extrakt z juky, chelátové minerály aj.). 


Granule Oven Baked

Kanadské krmivo Oven-baked Tradition vyrobené společností Bio Biscuit je dalším z pečených krmiv. Pečení při nízkých teplotách, holistické složení a regionální přírodní suroviny dávájí recepturám jedinečnost v celosvětovém měřítku.

Výhody pečených granulí

Technologie pečení krmiva není zdaleka tak ekonomicky efektivní jako extrudace. ovšem granule, které z trouby vychází již nejsou dále více upravovány a tak šechna chuť a vůně zůstává. Takto vyrobené krmivo má také vysokou stravitelnost.

Složení granulí Oven baked

Oven-Baked neobsahují pšenici, kukuřici ani sóju. Díky tomu je riziko alergických reakcí a nesnášenlivostí sníženo na minimum. Taktéž nejsou při výrobě použita žádná umělá barviva, konzervanty či dochucovadel. 

ROZDÍL JE V PEČENÍ...

Pečení krmiva v peci nám umožňuje přidávat do krmiva mnohem víc čerstvého masa a zachovat jeho aroma a chuť. Krmivo pečené v peci je lépe stravitelné, se zachováním integrity proteinů a nepostradatelných vitamínů. Granule pečené v peci mají vyšší hustotu a proto v porovnání s extrudovanými krmivy víc zasytí.


Granule O'Canis

Společnost O'Canis je rodinný podnik, který byl založen v roce 2002 v reakci na rostoucí potřeby a povědomí o výživě zvířat, především psů a koček. Další vývoj a směrování specializace výroby je výsledkem kombinace lásky ke psům, specializovaného vzdělávání a zápalu lidí, kteří položili základy společnosti O'Canis.
Samotná výroba krmiv a pamlsků probíhá v manufaktuře (k čemuž se společnost O'Canis hrdě hlásí), která disponuje moderními technologiemi většinou jedinečnými a patentovanými, ale přesto je velká část produktů vyráběna s vysokým podílem kvalitní ruční práce.
V O'Canis si sami vybírají ty nejlepší suroviny a vyvinuté receptury jsou výsledkem mnohaletého hledání, zkoumání, a hlavně nekompromisní péče o čtyřnohé zákazníky. Maso, které je použito v krmivech a pamlscích, je plnohodnotné, čerstvé, a v potravinářské kvalitě vhodné pro lidskou spotřebu.
V produktech O'Canis najdete opravdové maso, a to nejen běžné drůbeží a hovězí, ale třeba bažantí, srnčí, kozí, koňské, lososí a také netradiční hypoalergenní masa jako jelení, klokaní nebo pštrosí!
Mnoholeté zkušenosti z vývoje a výroby krmiv dávají jistotu, že kvalitní produkty O'Canis ocení nejen psi a kočky, ale také jejich zodpovědní majitelé.
Díky bohatým zkušenostem a výsledkům vlastního výzkumu výživy zvířat, odborníci ve společnosti O'Canis popularizují PALEO dietu, která sahá až do počátků přátelství člověka a psa.
Krmiva a pamlsky O'Canis můžete najít v nejlepších německých a rakouských specializovaných obchodních sítích. Díky vysoké důvěře zákazníků a zvyšující se poptávce po kvalitním krmivu vyrábí společnost také řadu privátních značek pro evropský trh. 


Granule OWNAT Dog

Krmivo ze Španělská. Krmivo OWNAT jsme vytvořili se skutečnou vášní pro zvířata. Jsme přesvědčeni, že přírodní krmivo je základem zdraví. To je důvod, proč připravujeme naše receptury z přírodních ingrediencí a ze skutečného čerstvého masa, se všemi jejich nutričními hodnotami.

OWNAT JUST GRAIN FREE - pokročilý koncept ve výživě blízce napodobující stravu, kterou by psi instinktivně následovali během svého života. Původní strava, pro kterou je jejich tělo od přírody připraveno.
V Ownat Just Grain Free naleznete samotnou podstatu bez obilné stravy (bez cereálií, s vysokým obsahem proteinu a nízkým obsahem sacharidů) se všemi jejími výhodami. Při vývoji konceptu byla vynaložena speciální péčí k dosažení optimální rovnováhy.

- High proteins (vysoký obsah proteinu) - Receptury jsou připraveny s vysokou úrovní proteinu vysoké biologické hodnoty, který dodá všechny základní amino kyseliny potřebné pro správný tělesný vývoj a fungování.
- Low Carbohydrates (nízky obsah sacharidů) - Masožravci musí mít příjem sacharidů co nejnižší. Vysoký obsah živočišných složek v recepturách umožňuje snížit úroveň sacharidů.
- 0% Grain - trávící systém psa nebyl původně připraven vstřebávat cereálie, které můžou vést k intoleranci a alergiím. Proto receptury lépe odpovídají tělesným potřebám.