N

Granule N&D

Ultraprémiové granule pro psy značky N&D (Natural & Delicious) jsou kvalitním krmivem vyrobeným z italského masa zbaveného vody, čerstvých ryb a sušených vajec. Krmivo Natural & Delicious je velmi dobře stravitelné, pyšní se vynikající biologickou hodnotou a vysokým obsahem bílkovin.

Díky použitým surovinám jsou ultraprémiové granule pro psy Natural & Delicious skvěle přizpůsobené na míru trávicímu systému psů. Granule N&D jsou nejen velmi chutné, ale vašeho psa uspokojí také pocitem sytosti. Samozřejmostí je u nich vyvážený obsah živin, vitamínů i minerálů ve formě ovoce a zeleniny.Granule Nativia

Nativia s.r.o. vznikla jako ryze česká společnost v roce 2012. Jejím cílem je nabízet chovatelům a majitelům zvířat krmiva a pochoutky postavené na maximální odbornosti tvůrců receptur, vysoké kvalitě vstupních surovin a obsahu živin zabezpečujících zdravou a přirozenou výživu psů a koček.

Nativia vyvinula řadu krmiv pro psy, která je unikátní svým složením a kvalitou vstupních surovin.

Tvůrci receptur si uvědomují, že "pes není slepice" a místo kombinace tradičních obilovin či brambor zakomponovali do výrobků pouze rýži, která svojí stravitelností a profilem aminokyselin tyto tradiční suroviny převyšuje. Chovatel či majitel psa tak svému psovi bez obav předkládá krmivo, které neobsahuje potenciální alergeny ze sóji, kukuřice nebo pšenice. Vynikající stravitelnost je podpořena extraktem z čekanky (prebiotikum) a přítomností bakterií Enterococcus faecium (probiotikum) pro úpravu rovnováhy střevní mikroflóry a posílení imunitního systému. Jako zdroj živočišných proteinů slouží kvalitní drůbeží masová moučka (v řadě Chicken&rice a Duck&rice), kachní masová moučka (v řadě Duck&rice), hovězí masová moučka a škvarky (v řadě Beef&rice) a jehněčí masová moučka (v řadě Lamb&rice). Výrobky obsahují až 85 % bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.

Nativia představuje výživu, která nezatěžuje organismus psa. Zaměření na vysokou kvalitu použitých surovin zabezpečuje celkový nadprůměrný výsledek a krok správným směrem ke zdravé výživě.

Nativia je vyráběna prostřednictvím nejmodernějších technologií, informace o složení výrobků jsou vždy uváděny v souladu s legislativou a prezentovány detailně a srozumitelně tak, aby zákazník věděl, co kupuje.

Protože pes i kočka jsou mnohem více masožravci než býložravci, na každém výrobku je uvedeno, jaký podíl z celkového množství bílkovin v krmivu obsažených pochází z živočišných (masových) zdrojů.


Granule Nutra Gold

Nutra Gold Holistic jsou superprémiové granule vyrobené v Americe na základě holistické receptury. Krmivu Nutra Gold byla věnována veškerá pozornost a to již při výběru kvalitních surovin. Díky nejmodernější extrudační lince obsahují granule velké množství živočišných bílkovin a to z kuřecího, krůtího, kachního masa či masa z lososa. Nevhodné obiloviny byly nahrazeny těmi, které jsou zdraví prospěšné - hnědá rýže, oves a hrách. Protože granule Nutra Gold jsou krmivem holistickým, obsahují také spoustu druhů ovoce, zeleniny a bylinek.
Nutra Gold Holistic splňují nutriční hodnoty stanovené AAFCO, Americkým úřadem pro kontrolu krmiv.
Výrobcem tohoto špičkového krmiva je firma Diamond Pet Foods, která je jednou z nejrychleji rostoucích společností ve Spojených státech, zabývající se výrobou krmiv. Zaměřuje se výhradně na domácí zvířata jako jsou psi a kočky a poskytuje jim kompletní a vyváženou stravu pro všechny fáze jejich života.

Firma Diamond byla založena již v roce 1970 a od té doby byla distribuce rozšířena do více než 70ti zemí. Na krmivu od Diamond Pet Food vyrostlo nesčetně domácích mazlíčků. Krmivo Nutra Gold si oblíbilo mnoho profesionálních chovatelů, trenérů, veterinárních lékařů a výživových poradců.


Granule Nutram

Tvůrcem a výrobcem Nutramů je kanadská společnost Nutram Pet Products, divize Elmira Pet Products Ltd., 100% vlastněná a řízená Kanaďany. Tato privátní společnost s více než pětadvacetiletou tradicí výroby krmiv pro psy a kočky sídlí v Elmira, Ontario, Kanada. Vyrábí prémiová suchá krmiva pro psy a kočky, které se prodávají ve více než 25 zemích světa. Firma Nutram byla založena roku 1993 a převzata firmou Elmira Pet Products v roce 2009. Máme bohatou historii a jsme známi úspěšnými inovacemi výrobků v oblasti výroby krmiv. My v Nutram Pet Products jsme opravdu kanadští krmivářští experti! 

Kvalita je pro nás v Nutramu největší prioritou. Jsme certifikovaní a dodržujeme přísné předpisy a nařízení: HACCP, CFIA, USDA/APHIS, AAFCO, nařízení EU 2069/2009 a 142/2011. Pomocí těchto standardů spolu se složením a nejkvalitnějšími kanadskými surovinami naplňujeme náš cíl: Výživa, které věříte. Kvalita, kterou poznají. 


Granule NutriCan

Historie společnosti sahá do devadesátých let minulého století. Společnost od počátku dbá na kvalitu svých produktů.

Našim cílem jsou zdraví a spokojení mazlíčci, kteří nám přinášejí radost a lásku.

Co vám nabízíme? Prémiová krmiva Nutrican pro psy a kočky s přidaným za studena lisovaným olejem ze sleďů. Složení krmiv Nutrican je vyvinuto s maximálním ohledem na poskytnutí dlouhodobého zdraví a kondice.

Vitaminové doplňky CANVIT navržené s ohledem na maximální účinnost pro daný zdravotní problém.

Funkční poloměkké pamlsky CANVIT HEALTH CARE SNACKS obohacené o komplex účinných látek, bylin a výtažků pro účinnou prevenci nejčastějších zdravotních obtíží.


Granule Nutro

Pečlivě připravená krmiva plná chuti a bohatá na živiny. Vyrobena bez geneticky modifikovaných surovin. Žádná umělá barviva, dochucovadla ani konzervanty. Žádná kukuřice, pšenice, sójová bílkovina ani mléčné výrobky. 

Srozumitelné složení. Každá složka má přesný účel pro výživu a lze ji snadno rozpoznat. Vysoce kvalitní zdroj bílkovin je vždy složkou číslo jedna. Suroviny pocházející od prověřených dodavatelů, krmivo je připravováno v prověřené továrně pod přísnou kontrolou kvality a bezpečnosti.


Granule Nuova Fattoria

Italské vysoce kvalitní krmivo pro psy. Krmivo Nuova Fattoria je vyráběno odlišným způsobem výroby, tj. na extrudovanou kukuřičnorýžovou kuličku se za pokojové teploty nanáší živočišné moučky a živočišný tuk. To zajišťuje vysokou metabolickou energii a vysokou stravitelnost (90%). Krmivo neobsahuje žádné rostlinné oleje a respektuje psa jako masožravce. Krmivo minimalizuje nebezpečí torze žaludku zejména proto, že v trávicím traktu dále nebobtná. Reference - krmivo Nuova Fattoria doporučuje psycholog psů Rudolf Desenský - praktik v oboru psychologie psů, behaviorismu a poruch chování, se specializací na výuku lidí v převýchově psů.

Proč je právě toto krmivo výjimečné?

 • extrémní chutnost - ani ti nejvybíravější psi neodolají
 • vysoká metabolická energie a stravitelnost
 • unikátní výrobní technologie
 • respektuje výživu psa jako masožravce
 • všechny použité suroviny jsou v potravinářské kvalitě a čistotě
 • neobsahuje vedlejší rostlinné nebo živočišné produkty, rostlinné oleje, barviva, sóju atd.
 • snižuje nebezpečí vzniku torze žaludku - krmivo v trávícím traktu dále nebobtná
 • velmi vhodné i pro citlivé psy s trávícími obtížemi, psy trpící průjmy
 • výjimečný poměr kvality a ceny

Granule Nutrilove

Naše produkty jsou kombinací péče o kvalitní výživu a lásky, kterou vašim čtyřnohým mazlíčkům podáváním chutné a vyvážené potravy každý den dáváte.

Všechny výrobky značky Nutrilove se vyrábí v České republice ve vlastních výrobních provozech společnosti Partner in Pet Food, která je evropským lídrem v oblasti výroby krmiv pro psy a kočky.

Kvalitní granule jsou základem krmiva každého psa. Naše granule jsou bez konzervantů, plné proteinů a vitamínů. Váš pes tak dostane v denní dávce granulí vše, co potřebuje pro zdravý a spokojený život. A navíc mu budou chutnat.Vyberte si ty nejvhodnější psí granule podle jeho věku nebo velikosti. Pro každého máme vhodnou variantu!

Při výrobě granulí, kapsiček a konzerv Nutrilove klademe důraz na výběr KVALITNÍCH SUROVIN, včetně používání ČERSTVÉHO KUŘECÍHO MASA jako hlavního zdroje bílkovin. 

Produkty Nutrilove neobsahují žádné geneticky modifikované organismy, umělá dochucovadla ani konzervanty. 


Granule Nutra Nuggets

Nutra-Nuggets je s hrdostí vyráběn v továrně Diamond Pet Foods. Diamond věří, že každý pes či kočka si zaslouží nejlepší výživu. Všechny receptury Nutra-Nuggets® jsou vyráběny na nejvyšší úrovni procesu výroby a kvality ve Spojených státech amerických. Nákupem krmiva Nutra Nuggets si můžete být jisti, že jste získali prvotřídní výživu za přijatelnou cenu.

Krmiva Nutra-Nuggets poskytují prvotřídní stravu pro celkové zdraví vašeho psa či kočky. Nutra-Nuggets je vyroben z vysoce kvalitních a vysoce stravitelných bílkovin, celozrnných obilovin s přesným podílem vitamínů a minerálních látek, pro optimální výživu ve všech fázích života. Krmivo Nutra Nuggets neobsahuje pšenici a sóju.

Každá receptura je pečlivě monitorována a kontrolována k zajištění správného množství vitamínů a minerálních látek v každé životní fázi a jakékoliv aktivitě.

Ať už máte nové štěně, kotě, atleta, nebo stárnoucího kamaráda Nutra Nuggets má receptury navrženy tak, aby splnily nutriční požadavky Vašeho domácího mazlíčka.

Nutra Nuggets je speciálně navržen tak, aby vyhovoval potřebám různých plemen v různé aktivitě, či životní fázi s vynikající chutí a výživovou hodnotou.


Granule Nature's Protection

V Nature's Protection je na prvním místě ochrana kvality. To je naše hlavní zásada! Kvalita je náš celkový koncept, včetně všech doplňkových surovin, které používáme jakož i služby, které poskytujeme našim věrným zákazníkům.

 • Naše nejmodernější továrny projdou každý rok inspekcí TUV, renomovaným Německým ústavem. Zároveň byly při několika příležitostech naše produkty oficiálně oceněny.
 • Všechny přísady pocházejí od dodavatelů, kteří splnili náš certifikační program a kteří jsou trvale monitorovány námi a externími laboratořemi.
 • Nepoužíváme Geneticky modifikované suroviny.
 • Jsme konzistentní v nutriční filozofii: respektujeme pravou povahu psa a kočky. V našich produktech nenaleznete žádné marketingové triky.
 • Nature's Protection - jednoduchý, transparentní sortiment nabízí nepřeberné množství výhod a zároveň splňuje velmi specifické požadavky na výživu vašeho psa a kočky za všech okolností a životních fázi životního stylu.