M

Granule Magnusson

Rodinný švédský podnik produkující pečené kompletní krmivo pro psy všech plemen Magnusson original a Magnusson meat&biscuit.
Pečení krmiva je šetrná, poctivá technologie zpracování, která umožňuje využívat čerstvé suroviny a jejich přírodní vlastnosti. Jedná se o zcela ojedinělou technologii zpracování, jelikož je mnohem náročnější na výrobu, jak z časového, množstevního, nebo prostorového hlediska, proto se 99% výrobců přiklání k extrudaci.
Magnusson Petfood produkuje dvě řady krmení Magnusson meat&biscuit a Magnusson original. Obě tyto řady spojuje šetrná technologie zpracování, bez obsahu umělých, či chemických látek, což dokazuje i kratší expirace krmiva pouze 10 měsíců. Hlavní rozdíl je, že řada meat&biscuit je vyrobena pouze z čerstvých surovin a řada original z mouček. 

Všechny suroviny použité v krmivech Magnusson jsou švédského původu, což je velmi důležité pro kvalitu krmiva. Magnusson obdržel mezinárodní certifikát jakosti KRAV pro kvalitu použitých surovin.
Magnusson propočítal vhodné dávkování pro každé plemeno tak, aby regulovalo příjem kalorií a bylo vhodné pro malá, střední, či velká plemena. Doporučujeme krmivo Magnusson velkým a obřím plemenům, jelikož krmiva meat&biscuit nebobtnají a snižují tím riziko torze žaludku.

Filozofie zakladatele společnosti Petera Magnussona je vyrábět kvalitní krmivo za přiměřenou cenu tím nejšetrnějším způsobem, jak ke krmivu, tak k životnímu prostředí. Zakoupením krmiva šetříte životní prostředí, protože k výrobě se využívají pouze energie z vodních zdrojů a všechny obaly jsou recyklovatelné. 


Granule Macs

Německý kompletní program krmiv, konzerv a pamlsků pro psy a kočky. 

 • osvědčenná měkká polovlhká krmiva pro štěňata i dospělé
 • široký výběr poctivých masových konzerv
 • monozdrojová krmiva pro obtížně krmitelné psy
 • klasické granule kanadského typu pro tradiční krmení

Granule Marp

Krmivo Marp přinášíme ve dvou základních řadách - holistická řada a superprémiová naturální řada.

V naší holistické řadě přinášíme receptury, které splňují maximální požadavky na špičkové složení. Vysoký obsah masa a receptury bez obilovin tvoří základ našich receptur. Dle holistické tradice naleznete v našich recepturách dlouhou řadu bylinek, které mají pozitivní vliv na celý organismus. Na této tradici je postavena celá naše holistická řada - princip holistické výživy je takový, že všechny suroviny v krmivu musejí mít pozitivní vliv na organismus psa. Jinými slovy, použitím vhodných surovin je nutné předcházet budoucím zdravotním komplikacím - prevence je lepší než péče. Z tohoto pohledu na holistickou výživu jsou naše receptury skutečně tradiční. Naše krmiva se svým složením přibližují přirozené stravě psovitých šelem v přírodě. V naši holistické řadě naleznete v průměru 80% bílkovin ze živočišných zdrojů. To je základem perfektního osvalení psa.

7 důvodů, proč byste měli naše krmivo Marp holistic vyzkoušet:

 1. prvotřídní suroviny (ve stejné kvalitě, jako je pro lidskou spotřebu)
 2. vysoký obsah masa a receptury bez obilovin
 3. tradiční holistické receptury s vysokým obsahem bylin
 4. jednodruhové receptury vhodné i pro psy s potravními alergiemi
 5. podpora pro zdravou kůži a špičkovou kvalitu srsti
 6. vysoká chutnost a stravitelnost našich receptur
 7. neobsahuje chemické konzervanty, dochucovadla, kukuřici, pšenici a další nevhodné nebo nebezpečné suroviny
 8. Marp think natural - superprémiové krmivo

  Naši naturální řadu jsme připravili se dvěma hlavními cíli. Prvním je použití špičkových surovin. Druhým cílem je maximální funkčnost receptur díky použití omezeného množství surovin. Jeden hlavní zdroj bílkovin, jeden hlavní zdroj uhlohydrátů. Jsme přesvědčeni, že méně surovin znamená více výživy. Naše receptury se hodí pro zdravé psy, stejně tak jako pro psy s alergiemi nebo citlivým zažíváním. Marp natural zklidní zažívání vašeho psa, zajistí zdravou kůži a zářivou srst a optimální osvalení. Velký důraz klademe na vysokou chutnost našich receptur. Pouze krmivo, které psovi chutná, může být funkční.

  7 důvodů, proč byste měli naše krmivo Marp natural vyzkoušet:

  1. špičkové suroviny
  2. hypoalergenní receptury vhodné i pro alergiky a citlivé psy
  3. vysoká chutnost a stravitelnost
  4. zklidnění zažívání, zdravá kůže, lesklá srst a perfektní osvalení
  5. jeden hlavní zdroj bílkovin
  6. absence levných surovin jako je pšenice, kukuřice nebo soja
  7. bez chemických konzerventů, dochucovadel a nebo barviv

Granule Markus Mühle

12345

Markus Mühle - špičkové německé granule lisované za studena

Pokud hledáte kvalitní krmivo pro svého psa, vybírejte to blízké přírodě, které je vyrobené bez zbytečných konzervantů. Německá firma Markus Mühle je specialistou na granule lisované za studena ve velmi vysoké kvalitě.

Granule lisované za studena jako vysoce kvalitní krmivo pro psy zaručí kompletní splnění nutričních požadavků pro zdravý růst a vývoj již od štěněte přes dospělé, aktivní psy až po vitální psí seniory plné života s radostí ze života s Vámi.

Německé granule a doplňky krmiv Markus Mühle obsahují všechny důležité a kvalitní složky krmiv, i sekundární rostlinné látky a vitamíny důležité pro zdravé trávení i vývoj psa.

Produkty firmy Markus Mühle:

 • MARKUS MÜHLE - kvalitní německé granule lisované za studena za skvělou cenu
 • BLACK ANGUS - granule lisované za studena pro psy s hovězím masem Black Angus ve variantách JUNIOR, ADULT i SENIOR
 • LUPO Sensitiv 20/8 - za studena lisované granule pro méně aktivní psy a psy s dietou, nebo potížemi s trávením
 • LUPO Sensitiv 24/10 - za studena lisované granule pro psy s trávicími potížemi, ale s vyššími nároky na výživu i přísun proteinů
 • LUPO NATURAL - superprémiový produkt - granule lisované za studena ze švýcarských kuřat
 • LUPOSAN - přírodní doplňky krmiv bez chemie pro zdravou kůži, srst, klouby i celkové zdraví každého psa vč. těch starších
 • BEUTENAH - revoluční granule lisované za studena pro kočky se skutečnou kvalitou "kořisti" a bez konzervantů

Krmivo Markus Mühle pro psy svým složením napodobuje přirozenou "kořist" psů v přírodě. Šetrně za studena lisované granule Markus Mühle obsahují Acticell - energii pro buňky. Krmivo Markus Mühle splňuje různé nároky psů všech ras, věku nebo velikosti. Markus-Mühle se vyrábí v Německu.


Granule Monge

Monge Natural Superpremium nabízí nový přístup k výživě psů.

Maso, včetně čerstvého masa, je primární ingrediencí a hlavním zdrojem bílkovin ve všech krmivech Monge. Svým jedinečným složením příznivě přispívá k celkovému zdraví, fyzické a psychické pohodě a dlouhému plnohodnotnému životu vašeho psa.

Všechny produkty jsou zaručeně bez obsahu sóji. Velmi široký sortiment zajistí nutriční potřeby každého psa a to i těch, které vyžadují veterinární diety.

Speciální receptury bohaté na bílkoviny, vitamíny a minerální látky, včetně receptur s kachním, králičím nebo rybím masem.

Všechny obsažené živiny jsou nezbytné pro denní potřeby Vašich čtyřnohých kamarádů a zajišťují jejich zdravý a vyvážený růst v průběhu celého života. Receptury jsou rozdělené podle velikosti, váhy, věku a životního stylu psů a proto poskytují všechny nutriční nároky podle potřeby každého jednotlivce. Jednotlivé receptury obsahují čerstvé maso,rýži, glukosamin a chondroitin.

Jsou vyrobeny v rodinné a nejmodernější továrně na krmiva v Itálii.


Granule Mera

Základním principem německého výrobce krmiv MERA-TIERNAHRUNG je již témeř 70 let produkovat kvalitní, zdravé a chutné krmivo pro psy a kočky dle aktuálních vědeckých poznatků o výživě našich domácích mazlíčků.
Firma MERA je německá rodinná firma se 70 letou historií výroby krmiva pro domácí mazlíčky. To jsou zkušenosti a znalosti třech generací s dobrými životními podmínkami našich rodinných zvířat. Experti na výživu v MERA si stojí za transparentními, poctivými a správními recepturami všech našich produktů.

Granule MERA pro psy je vyvážené a zdravé krmivo, které je ideální pro psy s citlivým zažíváním nebo s alergiemi. MERA obsahuje nezávadné suroviny a bílkoviny z jednoho zdroje masa (drůbeží nebo jehněčí) popř. z ryb (losos). Krmivo MERA to je maximální chuťový zážitek a minimální riziko alergií!