K

Granule K-9

KOMPLETNÍ ŘADA KANADSKÝCH PREMIOVÝCH KRMIV PRO PSY

Kompletní suché granulované krmivo pro psy s dietními účinky, vyrobené z kuřecího masa a drobů, stabilizovaného kuřecího tuku, obilného lepku, kukuřičné a pšeničné moučky, sušeného mléka. Hlavními vlastnostmi jsou: vysoký obsah energie, výživná hodnota, lehká stravitelnost vyplývající z použitých surovin. Krmiva jsou velmi chutná, protože jsou vyrobena převážně z masové kaše a jen částečně z mouček. Krmení je velmi jednoduché, příprava nezabírá čas, protože psi přijímají granule ochotně v suchém stavu.

Krmiva řady K-9 SELECTION jsou obohacena všemi potřebnými vitamíny a minerálními látkami, takže pokrývají veškeré potřeby psů. Podle stáří, pracovního zatížení a kondice psa je potřeba vybrat příslušnou vhodnou formuli. Formule K-9 SELECTION GROWTH je vhodná k přikrmování štěňat už od stáří 3 týdnů. Pro usnadnění příjmu nejmenšími štěňaty je možné granule zalít teplou vodou, popřípadě mlékem.


Granule Kasiks

Superprémiové granule pro psy Kasiks jsou pověstné svým blahodárným vlivem na zdraví psů a naprostou bezpečností z hlediska použitých surovin. Krmivo pro psy Kasiks Pet Food používá vždy jen jediný druh masa, což jej činí výborně stravitelné i pro citlivější psí žaludky. Do superprémiových granulí pro psy Kasiks výrobce přidává mnoho ingrediencí prospěšných psímu organismu jako např. směsi borůvek, malin, brusinek, kokosu nebo kapusty. Kuřecí tuk v krmivu Kasiks neobsahuje při zpracovávání žádné bílkoviny a vylučuje tak riziko vzniku alergie způsobené kuřaty. 


Granule Kiramore Dog

Italské krmivo

GHEDA PET FOOD patří mezi největší firmy v Evropě zabývající se výrobou krmiv pro domácí zvířata a krmiva vyrábí ve všech kvalitativních řadách.

KirAmore - italské prémiové krmivo

Nutriční přístup řady přesahuje rámec prostého setkání základních nutričních potřeb psů, aby zajistila vysokou kvalitu života. Nutriční profil pro skvělý život je základem pro tento účel a je aplikován v každém produktu.