I

Granule Ibero Natural

Ibero Natural obsahuje 38-39 % kvalitního sušeného masa, tj.75-80 % proteinů živočišného původu. Na výrobu 12 kg krmiva se spotřebuje 18 kg čerstvého masa - iberského polodivokého prasete a jehněčího, na které jsou dle průzkumů psi nejméně alergičtí.

Superprémiové krmivo Ibero Natural používá jen kvalitní, 100 % přírodní ingredience z regionálních španělských farem, kdy každá přísada je podrobena přísné laboratorní analýze. 

Ať už máte doma psího obra, nebo se váš mazlíček vejde do dlaně, v jeho genech se ukrývá vlk. A šelma, i když jen pokojová, si zaslouží kvalitní a zároveň chutné krmení s vysokým podílem masa a dalších prospěšných látek. A právě taková je nová značka Ibero NATURAL.

Pes, podobně jako jeho předek vlk, potřebuje pestrý jídelníček, který mu zajistí jeho nutriční potřeby a udrží ho ve výborné kondici. Za vznikem krmiva Ibero NATURAL stála inspirace u iberských vlků, kteří ve své domovině loví především polodivoká černá prasata, ale i ovce, jeleny a další savce. Na tento přirozený cyklus navázal moderní trend krmení psů, kdy se na výrobu superprémiových granulí Ibero NATURAL používají jen kvalitní přírodní ingredience z regionálních španělských farem. Hlavní složku tvoří maso z iberského prasete, společně s masem jehněčím.


Granule Iams

U nás v IAMS chceme, aby byl váš domácí mazlíček stále spokojený a zdravý. To je důvod, proč jsme věnovali roky výzkumu v oblasti výživy a zdraví domácích zvířat.

Od roku 1946 je výživovou filozofií IAMS vyvíjet krmivo, které obsahuje vysoce kvalitní živočišné bílkoviny nezbytné k tomu, aby se vašemu mazlíčkovi dobře dařilo.

Věříme, že správné krmivo může pro domácí zvířata znamenat celou řadu pozitivních změn. Od podpory jejich imunity až po pomoc ve spalování tuků, také pomáhá udržet svalový tonus a podpořit zdravé trávení. Správné krmivo může dokonce pomoci s péčí o zuby vašich mazlíčků; vše v jedinečné receptuře, na které si skutečně každý den pochutnají.

 • založeno na živočišných bílkovinách, aby nutričně splňovalo veškeré potřeby koček a psů

 • upraveno speciálně pro každou životní etapu, díky našemu krmivu pro štěňata jsou štěňata chytřejší a schopnější při výcviku

 • přínosné pro domácí zvířata a jejich majitele, jako např. krmivo pro kočky žijící v domácnosti, kde je koček více, nebo pomáhat s redukcí bezoárů


Granule Isegrim

Isegrim jsou granule od německého výrobce Isegrim Petfood. Koncept krmiv je postaven na vysoké kvalitě jednotlivých složek. Jedná se o živinami nabité přírodní receptury, jejichž obsah tvoří minimálně z 50 % právě maso. Receptury jsou bezobilné a obsahují množství zeleniny, lesních plodů a divokých bylin pro podporu trávení, imunitního systému a metabolismu psů. 

Divoká jako příroda

Isegrim, to je nová úroveň krmiv a konzerv, které přivedou vaše psy zpět ke kořenům a naladí je na vlnu instinktů jejich předků.


Granule Imagine

Španělské superprémiové krmivo.


Granule IRONpet

IRONpet je přírodní české superprémiové krmivo bez obsahu lepku a kuřecího masa. Hlavním zdrojem bílkovin jsou maso z krocana nebo hovězí maso. Hrášek, zdroj zdraví prospěšné vlákniny, podporuje imunitu a správnou funkci srdce, má nízký glykemický index. Obsahuje rýži - obilovinu bohatou na řadu vitamínů a minerálů. Neobsahuje žádné alergeny, jako je pšenice, kukuřice nebo soja. Pro výživu kloubního aparátu jsou přidány hydrolyzovanéskořápky korýšů (zdroj glukosaminu) a extrakt z chrupavek (zdroj chondroitinu). Díky obsahu esenciálních mastných kyselin pečuje o srst, kardiovaskulární systém a rozvoj mozku a působí jako prevence před řadou onemocnění. K dobrému trávení přispívá yucca schidigera, která čistí trávicí soustavu a snižuje cholesterol v krvi. Obsahuje pouze přírodní konzervanty a antioxidanty.

Přidaný komplex bylin a vitamínů, kvalitní bílkoviny a snadno stravitelné sacharidy dělají z krmiva IRONpet špičkové a nutričně vyvážené krmivo.

Hlavní benefity:

 • vysoký obsah kvalitních živočišných bílkovin
 • s čerstvým masem
 • bez lepku
 • bez kuřecího masa
 • s nutričně hodnotnou zeleninou a bylinkami
 • obsahuje zdroj glukosaminu a chondroitinu
 • snadno stravitelný zdroj sacharidů - rýže
 • vyvážený poměr omega 3 a 6 mastných kyselin