H

Granule Happy Dog

O co jim jde, mají už v názvu značky. Šťastný a veselý pes, vitální a připravený na každou lumpárnu. Takový cíl si dali experti vyrábějící granule pro psy Happy Dog. Receptury osvědčené značky obsahují kvalitní bílkoviny, nikoliv jejich náhražky, a přírodní ingredience. Jsou bez umělých barviv, aromat, konzervačních látek a geneticky upravených surovin. Krmivo se vyrábí v Německu, a pokud to jde, používají se suroviny z tamějších farem. Soustředí se hlavně na zdravou a moderní výživu zvířat. Reagují na nejnovější vědecké poznatky a aplikují je. Granule se v Happy Dog vyrábějí tak, aby sedly každému hafanovi. S ohledem na jeho chutě, věk, velikost, výdej energie, ale třeba i obtíže s trávením. 


Granule Hills

Naší vizí je vést celosvětový trh prémiových krmiv z naší pozice uznávané přední světové společnosti v oblasti péče o výživu a zdraví domácích zvířat.
Jinými slovy, stejně jako náš zakladatel Dr. Mark Morris starší i my jsme přesvědčeni, že správná výživa je nezbytná pro dlouhý a zdravý život domácích mazlíčků. Chceme, aby lidé na celém světě věděli, že produkty Hill's jsou nejlepšími krmivy, jaké mohou majitelé svým mazlíčkům dát. 

Správné živiny podávané ve správném množství

Na základě výzkumu založeného na důkazech připravuje společnost Hill's složení kompletního krmiva pro mazlíčky s přesným složením 50 živin pro splnění specifických potřeb mazlíčků podle jejich etapy života, životního stylu, velikosti nebo speciálních potřeb. Je velmi důležité vyhýbat se podávání příliš malého nebo příliš velkého množství určitých živin, neboť u celé řady běžných chorobných stavů může dojít ke zhoršení, nebo k vyvolání těchto stavů v důsledku dlouhodobého krmení krmivem s nesprávným poměrem živin.

Ingredience přijímáme pouze od dodavatelů, jejichž zařízení splňují nejpřísnější měřítka jakosti a kteří byli schváleni společností Hill's.

Nejenže je každá ingredience důkladně zkoumána, aby byla zajištěna její bezpečnost, zároveň analyzujeme obsah nezbytných živin v ingrediencích obsažených ve všech našich krmivech, abychom zajistili, že Váš mazlíček dostane přesně takové složení, jaké potřebuje.

Ve všech výrobních zařízeních provádíme rovněž každoroční audity kvality systémů, abychom měli jistotu, že splňujeme vysoké standardy, které si Váš mazlíček zaslouží.

Požadujeme dodržování aktuálních postupů správné výrobní praxe (SVP) a vysokých standardů kvality Hill's, aby výroba krmiva pro Vašeho mazlíčka probíhala v čistých a hygienických podmínkách.

U každého hotového produktu Hill's provádíme závěrečné bezpečnostní kontroly, aby byla maximálně zajištěna bezpečnost krmiv pro Vašeho mazlíčka.

Navíc jsou všechny hotové produkty před odesláním fyzicky kontrolovány a testovány na přítomnost klíčových živin, abychom se ujistili, že Vašemu mazlíčkovi v každém balení dodáme stejně kvalitní produkt. 


Granule HUBERT dog

České krmivo. Kompletní krmivo pro lovecké psy - vyvinuto na základě odlišných potřeb loveckých psů. Tito psi musí být neustále v kondici a schopni si zachovat pracovní elán, vytrvalost a soustředěnost na zadaný úkol. Těmto požadavkům odpovídá receptura krmiva Hubert. Obsahuje kvalitní a chutné kuřecí maso. Posiluje srdeční činnost, zvyšuje aktivitu při nárazové zátěži (například v době lovu). Optimální množství vitamínů, mikro a makroprvků.