G

Granule Green Petfood

Krmivo pro psy Green Petfood představuje stravu zcela bez masa, resp. s nízkým obsahem masa v ekologicky šetrném balení. Krmivo je vyráběno šetrně a bez pokusu na zvířatech. Osvědčená kvalita německé výroby. Green Petfood vegetariánské krmivo je 100% přírodní a bez obilovin. 


Granule Goodstuff

Špičkové německé granule pro psy The Goodstuff splňují veškeré podmínky, abychom je mohli nazvat holistickým a hypoalergenním krmivem:

  • 70% masa v potravinářské kvalitě nakupovaného v čerstvém stavu jen v Německu
  • Monoprotein - velmi vhodné i pro citlivé psy
  • Bez lepku, bez obilovin, brambor či luštěnin. Pouze s mimořádně hodnotným, nízkoglykemickým, amarantem
  • Unikátní, velmi šetrná metoda výroby
  • Granule The Goodstuff se vyrábí zcela novou metodou FRESH-MIX. Tento unikátní, velmi šetrný proces umožňuje zpracovávat vyšší podíl čerstvé svaloviny a dalších vysoce kvalitních surovin. Při výrobě krmiva The Goodstuff nejsou ingredience nikdy vystaveny přehřátí nebo nadměrnému tlaku, naopak je využita mimořádně šetrná metoda vaření.

    Každá z receptur krmiva The Goodstuff je monoproteinová, to znamená, že vysoký podíl živočišných bílkovin pochází pouze z jednoho velmi kvalitního zdroje masa. Proto jsou granule The Goodstuff velmi snadno stravitelné a ideální pro citlivé psy všech plemen ve všech životních fázích.


Granule Greenwoods

Hypoalergenní krmivo Greenwoods pro psy obsahuje pouze ty nejkvalitnější suroviny a zdroje živočišných bílkovin, které nabízí Vašemu pejskovi zdravou a vyváženou stravu. Granule Pro Greenwoods pro psy je vždy na prvním místě zdraví a štěstí Vašeho pejska. Díky svému složení jsou granule Greenwoods vhodné i pro psy s citlivým trávením. 


Granule Gemon

Osvědčená kvalitní prémiová řada granulí pro psy a kočky ze surovin nejvyšší kvality, s ohledem na jejich denní potřebu. Krmiva GEMON® jsou oblíbená pro skvělou chuť, optimální stravitelnost a 100% kompletní a vyváženou výživu. Speciální poměr tuků, vitaminů a minerálů zajišťuje nezbytné vyživovací nároky k dosažení silných svalů, kostí, zdravé a zářivé srsti.Receptury jsou bohaté na bílkoviny,vitamíny,minerální látky, které jsou nezbytné pro zdravý a vyvážený růst. Granule jsou rozdělené podle velikosti, váhy a věku 


Granule GranataPet

Ultraprémiové granule pro psy GranataPet jsou symbolem spolehlivé německé kvality v kategorii psích krmiv. Vyrábí se v Německu a Rakousku, kde dbají na vysokou kvalitu, hygienu a pečlivý výběr vstupních surovin. Ultraprémiové granule GranataPet jsou díky neustálému laboratornímu zdokonalování stále lepší a kvalitnější. 

V dnešní době dává stále více lidí přednost zdravé a vyvážené stravě. Informují se o složení potravin, zemi jejich původu a přísadách. Ať už jste majitelem pejska nebo kočky, i zvířecí člen rodiny si zaslouží zdravou a vyváženou stravu. My z GranataPet jsme si dali za cíl splnit vaše přání a předčit vaše očekávání. Proto klademe důraz na aktuální trendy ve výživě z nejnovějších výzkumů. Suroviny jsou dodávány výhradně od ověřených a spolehlivých dodavatelů.
Pracujeme pouze s kvalitními přísadami BIO kvality, které jsou zpracovávány ve výrobním procesu s orientací na přírodu. Garantují vám tím nejvyšší možnou kvalitu produktu. Výrobní provozy sídlí v Německu a Rakousku. Tady mají pracovníci ještě jména, nikoli jen osobní čísla, a každý jednotlivec se cítí být zavázán za zdraví vašeho miláčka. Toto rozhodnutí jsme neudělali jen na základě kvality, ale s cílem vědomě posílit ekonomiku Německa a Rakouska. Velký důraz klademe také na ekologii a životní prostředí. Dáváme si pozor na pořízení obalového materiálu, protože se jedná o materiály, které jsou znova lehce recyklovatelné.

Ve všech produktech značky GranataPet se motto "Nekompromisní složka zdraví vašich čtyřnohých miláčků" jasně odráží. Naši zaměstnanci pro vás vyvinuli prvotřídní krmivo pro psy a kočky. Výsledky můžete sami vidět a vaši miláčci ochutnat. Co se týče pokusů na zvířatech, tak naše firma odpovídá jasným NE! V našich výrobních podnicích jsou nejdůležitější tři věci: kvalita, hygiena a kompletní návaznost od vstupních surovin až po konečný produkt. Pečlivý výběr a kontrola surovin, přísné kontroly během i po zpracování, analýzy ve vlastních i externích laboratořích garantují tu nejvyšší normu kvality. Moderní technologie, stejně jako dobře naplánované a sledované procesy, zaručují stabilní a kvalitní výrobu. 


Granule Gilpa

Krmiva GILPA vyrábí anglická firma Gilbertson & Page byla založena v roce 1873 za éry královny Viktorie a krmiva pro zvířata vyrábí již více než 130 let. Společnost dnes vyrábí krmiva v řadách Gilpa, Arkwrights a Dr. John.