F

Granule Fitmin

Vyrobeno v Česku

Naše krmiva vyrábíme s respektem k přírodě i zvířatům na statku v malebném podhůří Orlických hor. Do krmiv přidáváme maso v syrovém stavu. Granule proto skvěle chutnají a obsahují důležité živiny, minerály a vitamíny. Už více než 20 let vyvíjíme naše receptury ve spolupráci s předními výživáři a chovateli. 

Náš statek je domovem velké rodiny Fitmin, kterou spojuje láska ke zvířatům a úcta k přírodě. Spolupracujeme s opravdovými srdcaři - lidmi, kteří svůj život zasvětili péči o zvířata. Naše krmiva vyrábíme s jediným cílem: Poskytnout domácím mazlíčkům vyváženou a kvalitní stravu, díky které s nimi můžeme prožít co nejvíce radostných chvil.


Granule FirstMate

Při výrobě se používá systému gentle manufacturing. Jedná se o šetrný způsob zpracovávání výchozích surovin při nižších teplotách, který garantuje maximální zachování výživných látek v původním stavu. Naprostým unikátem je použití VIS Technology-Vacuum infusion systém. V praxi to znamená, že na rozdíl od ostatních špičkových výrobců, kteří na konci výrobního procesu aplikují nástřik vitamínů, minerálních látek a tuků na povrch granule, čímž dochází k rychlejší oxidaci, tudíž i ke kratším dobám expirace (cca 12 měsíců), používáme systém, který nám umožňuje vstřikování veškerých vitamínů, minerálních látek a tuků do granule. Tím je zabráněno oxidaci či případnému žluknutí. Doba expirace krmiva se nám tak prodlužuje na daleko příznivějších 18 měsíců.
Správný poměr nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6, jejichž zdrojem je především ryba, přináší blahodárný účinek zejména pro alergická zvířata. Pomáhá při problémech se záněty kůže, srsti, uší, působí proti zvýšenému krevnímu tlaku, arytmiím, koronárním onemocněním. Pomáhá rozvoji sítnice a zrakového centra v oblasti mozku, napomáhá v zabraňování rozvinutí nádorů.
Systém postupného odvalování SPO. Granule po sežrání a napití vody nenabobtná. Tím pádem se snižuje nebezpečí torze žaludku.
Aktivní enzymy ulehčují trávení, rovněž napomáhají k lepší stravitelnosti krmiva, která u řady FirstMate dosahuje až 94%. Působí jako přírodní antibiotikum, které pomáhá při léčbě zánětů uší, mléčné žlázy, zvyšuje imunitu organismu, jsou nápomocny při zlepšování pooperačních stavů.
Ve všech variantách krmiva je použit zdroj organicky vázaného vápníku, který je pro psa mnohem stravitelnější než anorganicky vázaný vápník.
Laktobacilus acidofilus - podporuje střevní mikroflóru, nepřímo pomáhá i trávení, vytváří nepřirozené prostředí pro původce střevních onemocnění.
Extrakt ze žraločí chrupavky, korýšů a měkýšů je ideálním zdrojem kloubní výživy.
Kompletní deklarace. Veškeré suroviny jsou naprosto jednoznačně deklarovány. FirstMate neobsahuje žádné vedlejší produkty rostlinného, nebo vedlejší produkty živočišného původu.
Konzervace produktů je zajištěna pomocí vitamínů C a E.
Cena? U našich výrobků neplatíte za bombastickou reklamu. Pomocí distribučního systému do kterého vstupuje co nejmenší množství subjektů vám garantujeme trvale nízkou cenu při dodržení vyjímečné kvality.


Granule Farm Fresh

Krmivo Farm Fresh je bez obilovin, jako zdroj sacharidů jsou zde použity sladké brambory, které jsou také bohatým zdrojem vitamínů, minerálů a stopových prvků. Tyto granule jsou velmi vhodné pro psy s potravinovou alergií. 

TOPSTEIN FARM FRESH GRAIN FREE

Před více než dvěma lety jsme přišli na trh s naší vlastní značkou Topstein, konkrétně řadou konzerv Kuře v plechu. Byla to pro nás významná zkušenost. Utvrdila nás v tom,že je opravdu smysluplné nabízet vám našim věrným zákazníkům tu nejpestřejší paletu výrobků s důrazem na maximální kvalitu. Kvalitu, která přispěje ke spokojenosti a zdraví nejen našich zvířecích miláčků, ale i nás chovatelů samých. V letošním roce, který můžeme hodnotit velmi pozitivně se díky intenzivní spolupráci s našimi partnery podařilo dotáhnout a uvést na trh nabídku olejů Farm Fresh, ale i nabídku vynikajcích výcvikových pamlsků Farm Fresh. To ale není vše.

Jsme šťastni, že příští nyní uvádíme na trh samostatnou řadu grain free krmiv pro psy. Zúročila se tak naše dvacetiletá zkušenost právě s grain free krmivy, které jsme začali nabízet svým zákazníkům v době, kdy takřka nikdo v celé Evropě neměl potuchy co to ta grain free - bezobilná krmiva jsou. A jsou to právě ta kdysi neznámá bezobilná krmiva, která nejen že jsou stále populárnější, ale mají velmi pozitivní vliv na zdraví vašich miláčků. Myšlenka vývoje vlastní produktové řady krmiv pro psy byla na stole už před 21 lety, kdy jsme v malém začali vyrábět vlastní recepturu . To už je hodně dávná historie.

Po celé dvě desetiletí jsme věděli, že až nastane vhodná doba, přijdeme na trh s jednou či více produktovými řadami, ve kterých zhodnotíme nejen naše dlouholeté zkušenosti, ale i zkušenosti našich přátel, známých kamarádů, či běžných zákazníků se kterými průběžně konzultujeme jejich potřeby s ohledem na dokonalé zdraví jejich miláčků. Věděli jsme, že nepůjdeme do vysokoproteinových krmiv, které jak ukazuje život nejsou příliš vhodné zejména pro štěňata, starší psy, ale i psy s nízkou aktivitou. Registrujeme taky nářky na módní vícesložková krmiva, která jen proto, aby se nějak odlišila od ostatních , tak zahrnují do surovinových složení i nejnesmyslnější suroviny, nebo i suroviny, které se dají levně nakoupit a zakomponované do psích krmiv výhodně prodat. A´t už jsme tvořili jakoukoliv recepturu, nikdy jsme se nedívali na to, kolik která surovina stojí. Vždy jsme se dívali na to, aby každá surovina kterou použijeme byla v souladu s našim přesvědčením. I v tom nám pomáhá každodenní kontakt s chovateli.

Čím jsme se při tvorbě nové produktové řady řídili? Stručně by se to dalo nazvat, že tím, že v jednoduchosti je síla. Ta síla je v použití kvalitní živočišné bílkoviny, živočišných tuků a uhlohydrátů.Toť základ. Třešničkou na dortu jsou pak ostatní suroviny, vitamíny a minerální látky, které naši nové řadě granulí pro psy dávají punc té nejvyšší kvality, kterou naplňujeme princip hesla , kterým se 20 let řídíme a tím je špičková kvalita za přijatelnou cenu.


Granule Forza10

Italské kompletní dietní krmivo pro psy

Forza 10 je kompletní dietní krmivo, jehož podáváním předcházíme vzniku nebo napomáháme léčbě onemocnění - jako je například svědění pokožky, suchá nebo mastná srst, zčervenání a záněty očí, uší, kůže, trávicí potíže, ale i zánětlivé procesy pohybového aparátu, dutiny ústní, horních cest dýchacích a dalších dnes již velmi rozšířených onemocnění. Forza10 je plodem dlouhých výzkumů veterinářského týmu SANypet, odedávna vedeného Sergio Canellem, jedním z nejlepších veterinářů, kteří se na mezinárodním poli zabývají studiem potravinových intolerancí.

- italské kompletní dietetické krmivo pro psy

- obsahuje vždy pouze jeden zdroj živočišných bílkovin, proto je ideální při alergiích a potravinových intolerancích

- neobsahuje umělá barviva, aroma ani chemické konzervační látky

- pečlivě vybrané zdroje bílkovin, sacharidů a tuků (mořské ryby, brambory a rybí tuk s vysokou biologickou hodnotou)

- vysoký obsah esenciálních mastných kyselin

- obsahuje botanické přírodní produkty

- krmivo Forza 10 může významným způsobem pomoci léčit záněty spojivek, záněty uší, záněty kůže (svědění, mastná nebo suchá srst), zažívací potíže (zvracení, nadýmání, zácpa, průjem),

- zánětlivé procesy pohybového aparátu, dutiny ústní a horních cest dýchacích, problémy

metabolismu cukrů a tuků, nadváhu, potravinové intolerance a alergie, ale i chronickou

- nedostatečnost funkce ledvin a srdce