D

Granule Delikan

Jsme česká firma s třicetiletou tradicí, která se zabývá výrobou krmiv nejen pro domácí mazlíčky. Jako nejstarší český výrobce extrudovaného krmiva jsme zavedli na trh řadu technologických inovací a surovin. Naše receptury jsou formulovány na základě dlouholetých zkušeností v oboru, vědeckých poznatků veterinářů a zpětné vazby chovatelů. Naší cílovou skupinou jsou chovatelé, kterým záleží na kvalitě a původu surovin, a proto naše produkty nenaleznete v žádném supermarketu, ale pouze u nás nebo u specializovaných prodejců. 

Věděli jste, že ...

  • jsme držiteli certifikace ISO 9001 a máme zavedený systém HACCP
  • DELIKAN je nejstarší česká značka
  • našimi hlavními odběrateli jsou profesionálové z řad chovatelů
  • naše krmiva obsahují vysoký podíl masa
  • při výrobě nepoužíváme palmový olej

Granule Dibaq Sense

GRANULE Z ČERSTVÝCH SUROVIN

Exklusivní řada hypoalergenních holistických granulí s čerstvými surovinami bez obilovin a bez lepku. Použité suroviny jsou čerstvé a tedy chutnější a stravitelnější, v potravinářské kvalitě, 100% přírodní. Granule Dibaq Sense pomáhají posílit imunitní systém a preventivně působí proti alergiím a problémům s trávením.

Dibaq Sense Fresh nabízí recepty s lososem, krocanem, kuřetem, kachnou nebo jehněčím.


Granule Purina Dog Chow

Receptura krmiva Purina Dog Chow pro psy byla vylepšená o speciální ingrediencie - esenciální minerály a vitamíny. Granule Purina Dog Chow přispívají ke zlepšení pohody Vašeho psa a nabízí výživu přizpůsobenou nutričním potřebám psů v každé životní fázi a pro každý psí životní styl. Krmivo Purina Dog Chow obsahuje speciálně vyvinuté granule ve dvou velikostech a tvarech, které podporují trávení.

Díky vice než 80 letým zkušenostem z oblasti psí výživy vyvinuli odborníci značky Purina krmiva Dog Chow s cílem poskytnout všem psům kompletní a vyváženou stravu.
Puina Dog Chow obsahuje velké množství masa a jako zdroj bílkovin využívá kuřecí, krůtí a jehněčí maso nebo ryby, které dodávají psům potřebnou dávku energie a živin. Krmivo Purina Dog Chow navíc obsahuje čekanku, která je bohatá na vlákninu a stimuluje činnost trávicího traktu. 


Granule Doxneo

DOXNEO je holistické krmivo bez obilovin. Je vhodné pro všechny věkové kategorie psů včetně pejsků trpících alergií. Obsahuje bylinky s pozitivním vlivem na zdraví pejsků, obsah Omega 3 a Omega 6 kyselin, biotin, zinek a lněné semínko udělají maximum pro zdravou kůži a srst vašeho psa. 

Naše tradiční holistické receptury obsahují takové suroviny, které mají pozitivní vliv na organismus psa. Základem je čerstvé a sušené maso, kvalitní tuky a zelenina a luštěniny. Suroviny pocházejí především od lokálních farmářů a producentů. Kvalita vstupních surovin je pro nás klíčová. Krmiva Doxneo neobsahují žádné obiloviny, umělé konzervanty, vedlejší produkty nebo plnidla. Vyrábíme pouze taková krmiva, která používáme pro naše vlastní psy. 

Špičkové krmivo musí být vyrobeno ze špičkových surovin. Pro krmivo Doxneo vybíráme ty nejlepší. Seznamte se s našimi surovinami. Najdete mezi nimi i celou řadu superpotravin. 


Granule Defu Bio

Defu bio se vyrábí v Německu

Defu bio pro psy je jedinečné krmivo s čistým drůbežím masem, jemnou zeleninou a vybranými bylinkami v přísně kontrolované a certifikované 100 % bio kvalitě. Granule Defu Bio jsou charakteristické výběrem kvalitních a nezatížených surovin z ekologické produkce, od uznávaných bio producentů a šetrné zpracování. 


Granule Dogs Love


Granule Diamond Pet Foods

Diamantová péče

Kompletní krmiva pro dospělé psy všech plemen s vysoce stravitelnými ingrediencemi. Standardní řada Premium, vysoce přírodní Naturals a její bezobilná verze Grain-Free.

Krmiva Diamond jsou vyrobena z ingrediencí té nejvyšší kvality a receptury navrženy tak, aby se díky nim mohl mazlíček cítit skvěle a aby mu pomohly zůstat aktivní celý život. Každá receptura Diamond obsahuje pečlivě určené hladiny bílkovin, tuku a dalších nezbytných živin pro ideální tělesnou kondici. Spolu s antioxidanty a vlákninou pro podporu správného trávení poskytují krmiva Diamond všechny živiny, které váš mazlíček každý den potřebuje. V Diamondu provádí rozsáhlé výzkumy, mají vlastní patentované technologie a přísné výrobní standardy, které přesahují běžný standard v odvětví krmiv. To vše za jediným cílem.

Kromě základních receptur Premium Adult a Hi-Energy nabízí Diamond i tři speciální řady - přírodní Diamond Naturals, ve které najdete receptury pro citlivé zažívání a kožní obtíže nebo krmivo pro vysoce aktivní psy, řadu Diamond Grain-Free, která nabízí bezobilnou variantu receptur Naturals, a veterinární receptury CARE.


Granule Dog Lovers Gold

Holistické granule pro psy Dog Lovers Gold jsou kvalitní celostní krmivo splňující nejpřísnější nároky na kvalitu surovin použitých k jejich výrobě. Výrobce holistických krmiv Dog Lovers Gold vsadil na kvalitní živočišné bílkoviny z jehněčího, kuřecího a lososího masa s vejci spolu s kvalitními sacharidy z rýže, ovoce a zeleniny. Kvalitní je také přidaný tuk z lososového oleje a lněného semínka. V holistických granulích pro psy Dog Lovers Gold jsou obsažena také probiotika


Granule Dogland

Levné granule pro psy Dogland jsou ekonomickým krmivem přijatelné kvality. Pochází z kuchyně německého výrobce Bewital, který produkuje vysoce kvalitní krmiva značek Bewi Dog a Belcando. Krmivo Dogland je řadou ekonomicky výhodných a levných granulí pro psy. Určeno je zejména majitelům psů, kteří hledají cenově dostupné krmivo a dobrou kvalitu v jednom produktu.

Přestože se jedná o granule nižší cenové kategorie, jejich výrobce klade velký důraz na kvalitu vstupních surovin a pravidelně je laboratorně testuje. Výrobce granulí pro psy Dogland svým zákazníkům garantuje, že veškerý obsah granulí pochází z ověřených zdrojů prémiové kvality.