Největší český e-shop s krmivy a veškerým příslušenstvím pro zvířata. 

PO REGISTRACI NIŽŠÍ CENY PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY!

Nabízíme Vám časově neomezený slevový kód ke každé objednávce, který lze používat opakovaně. Doprava ZDARMA nad 649,-Kč, tudíž lze si rozdělit jednu větší objednávku na více objednávek a kód použít u každé objednávky a sleva bude odečtena.  

Slevový kód: chovatel40

Zde najdete všechno, co váš čtyřnohý parťák potřebuje pro spokojený psí život. Každý den s vaším pejskem může být super! Udělejte z krmení gurmánský zážitek díky lahodným superprémiovým granulím pro psy a šťavnatým konzervám pro psy plným lahodného masíčka. S nabaštěným bříškem ho nechte odpočinout v měkoučkém pelíšku. A pak společně vyrazte ven. Nezapomeňte pár pamlsků do kapsy a do ruky tu správnou hračku.

To ale není vše. V naší široké nabídce máme pro vás kromě dobrůtek přichystáno mnoho pomocníků a vychytávek pro každodenní soužití s čtyřnohým kamarádem. Obojky, vodítka, náhubky, hřejivé oblečky pro psy na zimu, chladící na léto, mističky, nutriční doplňky, fontánky, cestovní tašky a přepravní boxy.

Vybavíme vás i na společné cestování a péči o kožíšek a pomůžeme v boji s klíšťaty a blechami. Díky antiparazitikům pro psy už nebudou mít parazité šanci. Tak směle do toho, páníčkové.